6. edycja największej konferencji Digital Signage w CSEE

Warszawa, 2021

(dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie)

 Konferencja skierowana jest do inwestorów, właścicieli i użytkowników systemów DS, twórców kontentu DS, domów mediowych, integratorów i producentów rozwiązań DS, ekspertów i pasjonatów branżowych, firm resellerskich i integratorów wdrażających systemy Digital Signage lub planujących rozpoczęcia biznesu w tym nowoczesnym sektorze.

Prelegentami będą polscy i zagraniczni eksperci branżowi, w tym przedstawiciele firm, którzy skutecznie wdrożyli i/lub używają z sukcesem systemów DS.

Digital Signage Trends to jedyne wydarzenie branży DS w Polsce i CSEE, gdzie eksperci z różnych rynków branżowych, od handlu detalicznego, banków, telekomunikacji, portów lotniczych/dworców, muzeów, biur, opieki zdrowotnej, HoReCa, rozrywki i przemysłu, mogą mówić tym samym "językiem DS" wymieniać opinie i doświadczenia. Jest to również idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują zainwestować w systemy DS.

TERMIN i MIEJSCE KONFERENCJI DIGITAL SIGNAGE TRENDS 2021:

Warszawa

PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

zobacz stronę Konferencji -> www.digitalsignagetrends.pl

Współpraca

 

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

  +48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

  marengo@marengo.pl

Marengo

Adres: ul. Wieniawskiego 39, 31-436 Kraków

tel. +48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

email: marengo@marengo.pl

godziny otwarcia: poniedziałek-piątek, godz. 9-17

Znajdź nas na:

Wszelkie prawa zastrzeżone © Marengo 2018
projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków