Marengo - Agencja wsparcia biznesu

Nowe technologie

Zobacz

Firma Marengo realizuje szereg usług poligraficznych wg indywidualnych projektów klienta.
Obecne możliwości techniczne pozwalają na druk nawet niewielkich nakładów przy racjonalnych kosztach takich przedsięwzięć.

• kartki okolicznościowe
• koperty
• karty menu
• papier firmowy
• plakaty
• foldery informacyjne i reklamowe
• ulotki
• wizytówki
• zaproszenia
• torby papierowe
• teczki kartonowe
• książki
• opakowania
• rollupy
• banery reklamowe
• materiały wg indywidualnych projektów klienta

Wykorzystujemy różne techniki druku i sposoby jego uszlachetnienia: folię błyszczącą lub matową, folię soft touch, lakier UV oraz hot stamping.
Doradzamy w odpowiednim doborze podłoża do druku tj rodzaju papieru lub w przypadku druku dużych powierzchni odpowiednich tworzyw.  Sposób zadruku oraz rodzaj uszlachetnienia decyduje o ostatecznym wyglądzie produktu.

Współpraca

Nasze usługi obejmują cały proces zamówienia – od projektu po logistykę. Takie działanie to zdecydowana oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkich podwykonawców oraz kontrolujemy przebieg realizacji zleceń.

Zapewniamy odpowiednie wsparcie odpowiadając na wszystkie Państwa pytania i realizując uzgodnienia związane z zamówieniami, a także wskazujemy optymalne rozwiązania dostosowane do danego zlecenia, Państwa potrzeb i możliwości.

+48 12 413 52 02, + 48 12 413 22 01

marengo@marengo.pl